سهامی خاص

سخن مدیر عامل

سخن مدیر عامل و چشم انداز شرکت

شرکت معدنکاران انگوران به عنوان متولی عملیات معدنی و اکتشافی هلدینگ توسعه معادن روی ایران با بیش از ۱۵ سال سابقه، توانمندی های قابل توجهی در اکتشاف و استخراج منابع و ذخایر معدنی بویژه سرب و روی دارد. از تجارب ارزنده این شرکت می توان به استخراج و باطله برداری معدن انگوران و بررسی و ارزیابی و اکتشاف موارد مختلفی از سرب و روی در نقاط متعددی از کشور پهناور ایران اسلامی اشاره کرد.

بدیهی است که هدف اول هر شرکتی تحقق سود آوری برای سهامداران می باشد. این سود می تواند سود محقق شده در زمان حال بوده و یا بستر سازی برای تداوم سود و تحقق آن در آتیه باشد. سود می تواند از افزایش تولید با ظرفیت کنونی و کاهش بهای تمام شده و سایر موارد میسر و محقق گردد. برای موفقیت و سود دهی، افزایش بهره وری و راندمان دستگاهها و ماشین آلات ، کاهش هزینه ها و بهای تمام شده، تقویت ساختار سازمانی شرکت، تقویت برنامه ریزی های اکتشافی و معدنی، برگزاری جلسات منظم برای حل مشکلات، تقویت پرسنل با برگزاری دوره های آموزشی فنی و غیر فنی، استقرار نظام پیشنهادات جهت استفاده از ظرفیت تمامی پرسنل در رشد و شکوفایی شرکت، افزایش معادن فعال برای کاهش و سرشکن شدن هزینه های اداری، استفاده بجا از پیمانکاران در پروژه ها و . . . بایستی مد نظر قرار داده شوند.شرکت بر این باور است که با فعالیت های هماهنگ و هدف دار جمعی می توان بر موانع و مشکلات غلبه کرد و آینده ای بهتر برای شرکت رقم زد که نتیجه آن آینده بهتر برای کارکنان می باشد.

از جمله اهداف اصلی شرکت می توان به فعال سازی تمام معادن در اختیار، گسترش اکتشافات بویژه در پهنه ها، تملک معادن جدید و بهره برداری از آنها و احداث واحدهای فراوری برای معادن نام برد.

جلیلی انگورانی – مدیر عامل

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سپاسگزاریم